Євроліга визнала суддівську помилку наприкінці матчу “Монако” – “Анадолу Ефес”

Євроліга визнала суддівську помилку наприкінці матчу "Монако" – "Анадолу Ефес" 1 - basket.com.ua

У другому турі регулярного чемпіонату Євроліги “Монако” здобув перемогу над чинним чемпіоном “Анадолу Ефесом” в овертаймі з рахунком 95:92.

Через кілька годин після закінчення зустрічі Євроліга зробила офіційну заяву, в якій визнала помилку суддів наприкінці основного часу матчу.

Згідно з заявою ліги, форвард “Монако” Джон Браун сфолив на Василію Міцичу, коли той кидав з-за дуги за 6 секунд до кінця четвертої чверті. Суддя мав зафіксувати персональний фол та призначити три штрафні кидки у кільце “Монако”.

Міцич не влучив кидок, який міг вивести його команду вперед, гра перейшла до овертайму, де “Монако” здобув перемогу.