Євробаскет-2022: Янніс Адетокумбо допоміг Греції стартувати з перемоги над Хорватією 1 - basket.com.ua

Збірна Греції здобула перемогу над Хорватією 89:85 в матчі суперників України по групі на Євробаскеті-2022.

Це була гра з двома різними половинами і з драматичним завершенням. Вдалий початок дозволив Греції повести 17:2 і вигравати 40:21 по ходу другої чверті.

Втім, Хорватія зуміла переломити хід зустрічі і шістьома поспіль точними влучаннями в третій чверті при 0 набраних очок за цей час у суперника зуміла повернутись до гри – 62:60.

Греція зусиллями в першу чергу Янніса Адетокумбо та Тайлера Дорсі повернула собі перевагу 74:64, але Хорватія знову наблизилась в рахунку.

В ключовий момент Янніс набрав 5 очок і заблокував два кидки суперника при рахунку 84:82. В підсумку на рахунку Янніса Адетокумбо дабл-дабл з 27 очками та 11 підбираннями, до яких він додав 6 передач.

Хорватія – Греція 85:89 (16:24, 14:22, 32:24, 23:19)

Євробаскет-2022: Янніс Адетокумбо допоміг Греції стартувати з перемоги над Хорватією 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Янніс Адетокумбо допоміг Греції стартувати з перемоги над Хорватією 5 - basket.com.ua