Євробаскет-2022: Словенія в яскравому матчі перемогла Литву

Євробаскет-2022: Словенія в яскравому матчі перемогла Литву 1 - basket.com.ua

Збірні Словенії та Литви видали яскравий матч в перший день групового етапу Євробаскету-2022, який завершився перемогою Словенії 92:85.

Гра була напруженою, Литва вела в четвертій чверті з рахунком 78:73, однак Словенія зуміла  зробити ривок, вийти вперед 82:81, після чого Драгіч три очковим закріпив перевагу команди.

Останню хвилину команди почали за переваги Словенії 88:81, яку вона не упустила.

Словенія – Литва 92:85 (27:27, 24:21, 18:19, 23:18)

Євробаскет-2022: Словенія в яскравому матчі перемогла Литву 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Словенія в яскравому матчі перемогла Литву 5 - basket.com.ua