Євробаскет-2022: Ізраїль в овертаймі дожав Фінляндію

Євробаскет-2022: Ізраїль в овертаймі дожав Фінляндію 1 - basket.com.ua

Ізраїль обіграв Фінляндію в овертаймі 89:87 в стартовому матчі у групі D Євробаскету-2022.

Обидві команди мали свої шанси відірватися у рахунку до кінця гри, але не змогли зберегти перевагу. Фінляндія вела з перевагою в 14 на початку гри, Ізраїль наздогнав у рахунку суперника до половини та володів перевагою у сім очок у третій чверті.

Все звелося до останньої хвилини четвертої чверті, де лідери команд Лаурі Маркканен і Дені Авдія обмінялися точними атаками.

У додатковий час ізраїльтяни вели п’ять очок за дві хвилини до гри. Марканен у відповідь на це набрав п’ять очок поспіль і зрівняв рахунок 84:84 за хвилину до кінця гри, але останнє слово було за Ізраїлем.

Ізраїль – Фінляндія 89:87 OT (16:27, 24:13, 21:18, 18:21, 10:8)

Євробаскет-2022: Ізраїль в овертаймі дожав Фінляндію 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Ізраїль в овертаймі дожав Фінляндію 5 - basket.com.ua