Євробаскет-2022: Хорватія втримала перемогу над Естонією, наблизивши Україну до плейоф 1 - basket.com.ua

Хорватія здобула непросту перемогу над Естонією 73:70 в матчі третього туру групового етапу Євробаскету-2022.

Естонці, як і в матчі з Україною, непогано почали, але Хорватія вирівняла гру і на велику перерву пішла, маючи перевагу 33:29. Естонія намагалась відповідати своїми вдалими моментами на ривки Хорватії, яка так і не змогла відірватись в рахунку більше ніж на 8 очок.

При цьому Хорватія весь час була попереду. Коцаар мав шанс зрівняти рахунок за 2:58, коли заробив 2 очки з фолом, але не реалізував штрафний – 66:65. Він же данком за 1:39 зробив рахунок 68:67. Джанарі Йоесаар міг зрівняти рахунок за 9 секунд до кінця, отримавши право на три штрафних, але перша спроба виявилась неточною – 70:69. В час, що залишився, команди використали тактику фолів і хорвати свої штрафні спроби виконали більш результативно, втримавши перемогу.

Цей результат наближує Хорватію і Україну до виходу в плейоф. Естонія, маючи три поразки в трьох матчах, зберігає лише математичні шанси на чвертьфінал Євробаскету-2022.

Хорватія – Естонія 73:70 (20:16, 13:13, 20:19, 20:22)

Євробаскет-2022: Хорватія втримала перемогу над Естонією, наблизивши Україну до плейоф 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Хорватія втримала перемогу над Естонією, наблизивши Україну до плейоф 5 - basket.com.ua