Визначився остаточний склад Жіночої ліги на сезон-2022/23

Визначився остаточний склад Жіночої ліги на сезон-2022/23 1 - basket.com.ua

Визначився остаточний список клубів-учасників нового сезону в Жіночій лізі. Свої заявки на виступи в елітному дивізіоні подали 13 клубів.

Змагання пройдуть у два етапи. На першому команди поділили на дві групи за територіальним розташуванням та спортивним принципом. В кожній групі клуби гратимуть в двох групах за туровою системою календаря у форматі “баблів” у три кола.

Група 1

– Київ-Баскет
– збірна Полтавської області – СумНПУ (Суми)
– Інваспорт-СДЮСШОР-5 (Дніпро)
– Венето-Черкаси
– ДЮСШ-УГСП (Переяслав)
– Динамо-НПУ (Київ)

Група 2

– Вінницькі блискавки
– СДЮСШОР (Вінниця)
– Рівне-ОШВСМ
– ОСДЮСШОР (Рівне)
– КІВС (Львів)
Франківськ-Прикарпаття (Івано-Франківськ)
– ІнтерХім-СДЮСШОР ім.Літвака Б.Д. (Одеса)

За підсумком першого етапу кращі три команди кожної групи на другому етапі розіграють місця від першого до шостого. Команди, що посіли на першому етапі місця з 4 по 6 в своїй групі, грають з командами іншої групи, що посіли місця з 4 по 6, та розігрують місця з 7 по 12. Команда, що посяде 7 місце в групі 2, участі в другому етапі не прийматиме і в підсумковій класифікації займе 13 місце.

Другий етап також пройде за туровою системою календаря у форматі “баблів” у три кола з урахуванням результатів усіх ігор першого етапу.

Старт першого етапу заплановано на 22 жовтня.

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 6594

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.