Володимир Холопов: “Хочу привітати “Дніпро”, вони абсолютно заслужили цю перемогу”

Володимир Холопов: "Хочу привітати "Дніпро", вони абсолютно заслужили цю перемогу" 1 - basket.com.ua

Володимир Холопов та Назарій Кісільчук прокоментували поразку “Київ-Баскета” від “Дніпра”.

Без сумніву, гра була напружена та цікава, але не вся… Кінцівка це продемонструвала. Коли потрібно було забивати і проявити характер, ми цього не зробили.

Хочу привітати “Дніпро”, вони абсолютно заслужили цю перемогу. Як я і казав раніше –  це буде битва психології. Показником цього стану є статистика влучань зі штрафної лінії, де в нас 11 промахів. Ця гра мала показати, що ми готові вигравати такі матчі, але, на жаль, цього не відбулось.

Попереду нас очікують ще дві гри, ми будемо робити усе задля того, щоб вони завершилися для нас із позитивним результатом”, – сказав Володимир Холопов.

Надто важко коментувати такі матчі. Ця гра була принципова для нашої команди, фактично за друге місце.

Перше на що звертаю увагу – це програний підбір. Повний провал кінцівки матчу. Більше нічого не можу додати. Потрібно передивлятись гру та аналізувати помилки, і тоді зможу більш детально зрозуміти, де саме команда провалилася у цьому матчі.

Я б не сказав, що команда просіла у психологічному плані, скоріше за все у фізичному. Нам просто не вистачило сил. За 5 фолів на лаву сів наш основний четвертий номер Вадим Заплотинський після чого наша команда провалилася. Ми більше відставали фізично, аніж психологічно”, – сказав Назарій Кісільчук.

0

Автор публікації

Офлайн 35 хв.

Ruslan1996

104
Коментарі: 38Публікації: 6247

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.