Володимир Холопов: “Цей чемпіонат – чемпіонат рівних команд”

Володимир Холопов: "Цей чемпіонат – чемпіонат рівних команд" 1 - basket.com.ua

Головний тренер “Київ-Баскета” Володимир Холопов прокоментував перемогу над “Говерлою”.

Це був, на мій погляд, надважкий бабл. Я хочу, аби всі вболівальники зрозуміли… Насправді, цей чемпіонат – чемпіонат рівних команд, де кожна команда може перемогти кожну команду. Цей тур тому є підтвердженням.

В попередньому турі в Черкасах львів‘яни зазнали поразки від “Черкаських Мавп”, наприклад. Тобто кожна команда має змогу обіграти іншу.

Я радий, що сьогодні ми грали з “Говерлою” і виграли на характері. Адже було багато браку у захисті, та безглузді помилки коли м‘яч переходив до рук нашої команди.

Для гравців, це може бути чудовим уроком. Треба зберігати кожен м‘яч. Все має значення: кожна помилка, кожне підбирання, кожне неповернення у захист – це найголовніший урок, котрий повинні винести наші гравці з цього баблу”, – сказав Володимир Холпов.

Насамперед, хочу подякувати ЗСУ. За те, що ми можемо грати в такий складний час для нашої країни.

В першу чергу, хочу вибачитись перед вболівальниками за минулі дві поразки. Вони були дуже прикрі, я б сказав – безхарактерні. Сьогодні ми теж не видали того результату, який повинні демонструвати, але завдяки характеру вибороли цю перемогу”, – додав Ігор Дубоненко.

0

Автор публікації

Офлайн 11 хв.

Ruslan1996

104
Коментарі: 38Публікації: 7777

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.