Войналович та Зотов зіграли корисні матчі на старті сезону

Войналович та Зотов зіграли корисні матчі на старті сезону 1 - basket.com.ua

Форвард збірної України Андрій Войналович дебютував у складі естонського “Тарту” в 1 турі Естонсько-латвійської ліги. Команда українця вдома перемогла “Таллін” з рахунком 72:70.

Войналович, вийшовши з лави, відіграв 21 хвилину, набрав 12 очок (3/8 двоочкових, 1/4 триочкових, 3/7 штрафних), зробив 3 підбирання (1 в нападі), 2 перехоплення, 1 блок-шот та 1 передачу при 1 фолі (РЕ 14).

Ще один гравець національної збірної України розігруючий Віталій Зотов зіграв перший матч нового сезону у складі латвійського ВЕФа, який на виїзді програв “Лієпаї” (93:98).

Вийшовши з лави, наш захисник за 22:21 хвилини набрав 12 очок (1/5 двоочкових, 2/4 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 2 підбирання, 2 передачі та 1 перехоплення при 1 втраті та 1 фолі (РЕ 10).