Виконком ФБУ ухвалив рішення про дострокове завершення сезону 2021/22

<strong>Виконком ФБУ ухвалив рішення про дострокове завершення сезону 2021/22</strong> 1 - basket.com.ua

Виконком ФБУ затвердив рішення про дострокове завершення всіх змагань в Україні сезону 2021/22, який був зупинений 24 лютого 2022 року в день початку повномаштабної війни в Україні з росією.

Єдиноголосно було вирішено чемпіонат та Кубок України сезону 2021/2022 рр. завершити достроково. Турнірні таблиці змагань у всіх лігах (в т.ч. ВЮБЛ) станом на 24.02.2022 р. визнати остаточними. Також було названо критерії визначення місць команд при різній кількості ігор чи при виступі команд у різних підгрупах.

При цьому вирішено, що чемпіонів та призерів змагань у всіх лігах не визначати, а підсумкову класифікацію команд затвердити за підсумками зіграних матчів до 24-го лютого.

Таким чином, на першому місці в чоловічій Суперлізі Windrose чемпіонат завершив Прометей, другим став Будівельник, третім – Київ-Баскет.

<strong>Виконком ФБУ ухвалив рішення про дострокове завершення сезону 2021/22</strong> 3 - basket.com.ua

 

В жіночій Суперлізі в трійці склалась та ж сама ситуація – на першому місці Прометей, другим став Будівельник, третім – Київ-Баскет.

<strong>Виконком ФБУ ухвалив рішення про дострокове завершення сезону 2021/22</strong> 5 - basket.com.ua

У чоловічій Вищій лізі першим став Старий Луцьк-Університет, другим – Рівне, третім – Хмельницький.

У жіночій Вищий лізі першим за додатковими показниками став Інтерхім-2, другим – КСЛІ-Київ-Баскет, а на третьому місці – збірна Київської області-МОБІ.

У чоловічій Першій лізі якраз завершився перший етап і мав стартувати плейоф. Тут за визначиними критеріями перше місце заняв Політехнік, друге – Кропивницький, які перший етап пройшли без поразок, КСЛІ-Київ-Баскет-2 поступився одного разу в 24 іграх і став третім.

У жіночій Першій лізі без поразок перший етап пройшов ДЮСШ-Бердянськ, Збірна Київської області-Переяслав програла один матч, а Франківськ-НПУ-ДЮСШ№2 – дві гри. Всі виони виграли свої групи першого етапу.

Підсумкові таблиці змагань команд у Дивізіонах “А”, “Б”, “В”:
– чоловіки
– жінки

Також до вашої уваги ситуація на момент припинення чемпіонатів у ВЮБЛ.

0

Автор публікації

Офлайн 3 години

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 7115

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.