Відбір на Євробаскет-2023. Литва — Україна 81:62

Відбір на Євробаскет-2023. Литва — Україна 81:62 1 - basket.com.ua

Євробаскет-2023. Жінки. Кваліфікація

Вільнюс, Литва

Литва — Україна 81:62 (23:17, 14:25, 29:10, 15:10)

Відбір на Євробаскет-2023. Литва — Україна 81:62 3 - basket.com.uaВідбір на Євробаскет-2023. Литва — Україна 81:62 5 - basket.com.ua

1. Valentina Minina сказав:

Штрафні кидки – наша карма. Не вміємо оборонятись чисто – або фол, або чиста атака для суперниць. Про 3-очкові. Кидають не тому, що влучно виконують, а тому, що так легше грати. 3-4 передачі і .. неточно з дальньої. За 3 чверті ми кинули 32 дальніх, а суперниці лише 15, у нас – 25%, у них 40%.
    Програна в -19 очок 3-тя чверть – то приговор на загальний результат матчу. Нажаль самі собі програли, безвольно віддали 3 чверть – 10:29. Відставання в 14 очок теоретично відіграється, але не з такою Ягуповою, як сьогодні.