Валерій Кондратьєв: “Порада батальйону Рига. Коли пʼєте каву і пишете листи, як потрібно розвивати баскетбол Україні, почніть із себе”

Валерій Кондратьєв: "Порада батальйону Рига. Коли пʼєте каву і пишете листи, як потрібно розвивати баскетбол Україні, почніть із себе" 1 - basket.com.ua

Президент “Дніпра” Валерій Кондратьєв прокоментував ситуацію з відсутністю деяких гравців у таборі збірної України на матчах пре-кваліфікації Олімпіади.

“Сьогодні, як було обіцяно, Михайло Бродський висловив свою думку про пре-кваліфікацію Олімпійського турніру і гравцях, котрі не приїхали на матчі.

Згоден із думкою президента ФБУ і підтримую його ставлення до цієї ситуації. Від себе хочу подякувати гравцям збірної України, тренерський штаб і всім причетних до організації зборів і поїздки на турнір.

Так, ми поступилися Туреччині і Хорватії (до цих команд приїхали всі хлопці, які грають в НБА), але ми не програли їм ні в характері, ні в бажанні і командному дусі. За це респект нашим хлопцям.

Хочу ще звернутися до вихованців “Дніпра” Олексія Леня, Іссуфа Санона і Володимира Геруна. Олександр Мішула приїхав і допоміг команді, а вас не було, і на дзвінки ви не відповідаєте, і причини відсутності незрозумілі. Вважаю, що під час війни ваша присутність у збірній була необхідною. Робіть правильні висновки. Карʼєру можна будувати довго, а репутацію можна втратити за один вчинок.

Ще одна порада батальйону Рига. Ви, коли пʼєте каву і пишете листи, як потрібно розвивати баскетбол Україні, почніть із себе. Що ви зробили для збірної, окрім фото в козацьких нарядах? Є багато прикладів поведінки наших спортсменів під час війни. Але найяскравіший – Ольга Харлан. Тендітна дівчина пішла на серйозний конфлікт, ризикуючи карʼєрою та пропуском Олімпіади, але честь не втратила. Браво, Ольго!

Впевнений, що ми розберемося в причинах відсутності гравців і не допустимо повторення такої ситуації у майбутньому. Слава ЗСУ! Слава Україні!” – написав Кондратьєв.

5

Автор публікації

Офлайн 2 дні

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7232

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.