Святослав Михайлюк прийняв остаточне рішення щодо місця продовження своєї кар’єри

Святослав Михайлюк прийняв остаточне рішення щодо місця продовження своєї кар'єри 1 - basket.com.ua

Атакувальний захисник Святослав Михайлюк призупинив переговори з «Панатінаїкосом» і зосередиться на можливості підписання контракту в НБА на будь-яких умовах, повідомляє SDNA.

«Спілкування Михайлюка з «Панатінаїкосом» вже деякий час знаходиться на відмінному рівні і найголовніше, що воно триває. Тільки тепер сторони взяли паузу. Переговори призупинені, клуб і гравець паралельно, вони ще не вийшли на одну дорогу.

Михайлюк не готовий ухвалити рішення про підписання контракту і сказав прямо: «Буде неправильно, якщо я перейду в «Панатінаїкос» з думками про НБА. Якщо я приїду до Європи, то в момент, коли не стану замислюватися про варіанти в НБА». Це було його останнє слово в одній із численних дискусій за останні два дні.

«Панатінаїкос» прийняв усі умови українця та зробив усе, що було в його силах. Ходили неправдиві чутки про 99% домовленості, які поширювали анонімні джерела. Начебто існувала угода, а «Панатінаїкос» тримав це в секреті. «Зелені» після стількох звернень попросили чіткішої відповіді (негативної чи позитивної). Михайлюк повідомив, що не хоче залишати НБА, не розігравши на даний момент свою останню карту.

Михайлюк – гравець рівня НБА. В 26 років Святослав не відмовиться від своєї мрії. Він боротиметься за всі можливості, навіть якщо йому дадуть двосторонній контракт, доки вірить, що знайдеться команда, яка прийме його в склад. При необхідності він вирушить до тренувального табору. Він дуже чемно сказав, що не має права змушувати «Панатінаїкос» чекати.

Особливо коли основна умова, яку він поставив, також викликала занепокоєння: забезпечити відкритий викуп з НБА до лютого. Це показало, що навіть якби він перейшов до «Панатінаїкосу», НБА все одно була б у нього на думці. І це, звісно, не було ідеальною умовою для команди, яка хоче виграти чемпіонат Греції та Євролігу.

Висновок щодо Михайлюка. Питання закрите, але переговори можуть бути відновлені. Говорити про те, що хтось зазнав невдачі, було б поспішним і передчасним, тому що, якщо корабель потрапляє у катастрофу, він не зможе знову піднятися, щоб вийти в море. «Панатінаїкос» йде вперед без Михайлюка, але якщо Святослав не отримає бажаного шансу в НБА, клуб буде готовий його прийняти. А заява Михайлюка про те, що «якщо я ухвалю рішення про переїзд у Європу, «Панатінаїкос» буде моїм першим вибором», залишає більш ніж достатньо оптимізму.

Зрушень по Михайлюку немає, але головний тренер «Панатінаїкоса» Ергін Атаман не хоче ще одного підписання. Атаман дуже задоволений Марюсом Грігонісом і вважає склад укомплектованим, під тиском жодних ходів не робитиметься. Якщо когось і підпишуть, то тільки того, хто зможе підняти рівень команди. «Вишенька на торті» у вигляді Михайлюка не прийшла, але за потреби Атаман може прийняти «солодощі» у серпні, і у вересні, і у жовтні», – пише SDNA.

0

Автор публікації

Офлайн 10 години

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 2048

5 думок про “Святослав Михайлюк прийняв остаточне рішення щодо місця продовження своєї кар’єри

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.