Сергій Чебишев: “Я краще б забезпечив цілий підрозділ, ніж утримував легіонерів”

Сергій Чебишев: “Я краще б забезпечив цілий підрозділ, ніж утримував легіонерів” 1 - basket.com.ua

Свою позицію щодо конфлікту ФБУ та “Прометея” висловив президент “Харківських Сколів” Сергій Чебишев. На його думку, клуб із таким бюджетом мав би забезпечити підтримкою українських молодих гравців, а українські кошти на дорогих легіонерів міг би витратити на створення кількох підрозділів оборони України.

“Чесно кажучи, зараз не дуже цікавлюсь баскетболом и можливо не зовсім в курсі усіх перипетій. Проте, мені здається, що зерно конфлікту лежить трохи глибше, ніж суперечка у спортивному плані. На мій погляд, це різниця сприйняття реального світу в Україні. Світу, в якому йде війна, і світу, в якому можна витрачати мільйони євро на зарплати легіонерів.

Я не претендую на істину, проте, якщо б в мене були такі кошти, то я витратив би їх на створення одного або декількох підрозділів для оборони Харкова або іншого міста України. І повірте мені – за ці кошті це були б дуже гарні підрозділи.  

Так, я дивлюсь на це іншими очима, як харків’янин, який приїжджає до Києва чи Львова і бачить, як зараз живуть ці міста, де не відчувається війна і люди живуть своїм довоєнним життям. Однак, зараз в мене такий погляд на речі.

Якщо ми вже вирішили грати у баскетбол на високому рівні, то краще підтримувати тих гравців, які залишились в Україні, ту молодь, яка і досі на нашій землі та має бажання тренуватись і грати. Дати їм можливість займатись улюбленою справою та прогресувати вдома, а не запрошувати легіонерів з захмарними контрактами. Тому в цьому питанні мені імпонує рішення та відношення до ситуації баскетбольного клубу “Дніпро”. Вони мають гарну академію, своїх вихованців, і саме на них та їхню підтримку вони зробили ставку. Це, як на мене, найвірніше рішення. 

Тому зараз своїм завданням, окрім військових дій, я бачу підтримку тих дітей та юнаків, що залишились на Харківщини та хочуть тренуватись тут”.

5

Автор публікації

Офлайн 2 години

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1688

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.