росію та Білорусь виключили з кваліфікації жіночого Євробаскета-2023

росію та Білорусь виключили з кваліфікації жіночого Євробаскета-2023 1 - basket.com.ua

Виконавчий комітет ФІБА-Європа вирішив відсторонити збірні Росії та Білорусі від майбутніх відбіркових матчів Євробаскету 2023 серед жінок.

У травні Рада ФІБА-Європа вирішила відсторонити клуби та збірні з Росії та Білорусі, але це рішення не включало в той час відбіркові матчі Євробаскету серед жінок.

Нове рішення, яке було прийнято після ретельного розгляду останніх подій конфлікту в Україні, рішень Виконавчого комітету ФІБА та вказівок Міжнародного олімпійського комітету, означає, що Росія та Білорусь виключили з майбутніх відбіркових матчів Євробаскету серед жінок у листопаді 2022 та лютому 2023 року.

Результати двох команд у відповідних групах будуть оголошені недійсними відповідно до чинних правил.

Варто відзначити, що обидві збірні росії та Білорусі з двох перемог в двох матчах стартували у відборі на Євробаскет-2023, але тепер їх матчі не будуть враховані в турнірній таблиці.

Жіночий чемпіонат Європи 2023 року пройде з 15 по 25 червня у Словенії та Ізраїлі. Україна наразі лідирує в своїй відбірковій групі. Наступні матчі команда Срджана Радуловича проведе 24 листопада у Литві та 27 листопада у Франції.

0

Автор публікації

Офлайн 3 дні

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 7119

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.