Олексій Лень набрав 3 очки в п’ятому матчі плей-оф НБА проти “Голден Стейт”

Олексій Лень набрав 3 очки в п'ятому матчі плей-оф НБА проти "Голден Стейт" 1 - basket.com.ua

Український центровий “Сакраменто” Олексій Лень зіграв у п’ятому матчі серії першого раунду плей-оф НБА проти “Голден Стейт”.

Українець провів на майданчику 11 хвилин і 35 секунд, набравши за цей час 3 очки (1/1 двоочкові, 1/2 штрафні), зібрав 3 підбирання та зробив 1 передачу при 1 втраті та 1 фолі.

Команда українця поступилась вдома 116:123 і програє у серії до чотирьох перемог з рахунком 2:3.

Загалом в п’яти матчах плей-оф цього сезону Лень грає 10,2 хвилини, набираючи 3,8 очок, збираючи 3,8 підбирань та роблячи 0,2 передачі.