Михайло Бродський звернувся до вихованців українського баскетболу: “Не забувайте своє”

Михайло Бродський звернувся до вихованців українського баскетболу: "Не забувайте своє" 1 - basket.com.ua
Джерело: https://fbu.ua/

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський на своїй сторінці в Facebook підвів підсумки старту сезону, відзначивши гравців, тренерів та організаторів матчі, а також закликав вихованців українського баскетболу допомогти дитячим школам.

“Попри важку та криваву війну ми продовжуємо жити та працювати. Нещодавно завершилося перше коло нашої баскетбольної Суперліги. Без перебільшення це найважчий та водночас найважливіший український спортивний сезон. Сезон, який нам кинув безліч викликів, та не зважаючи на обстріли руснявої нечесті, попри відключення світла та інтернету в ігрових залах ми пройшли першу частину чемпіонату.

Гравці, організатори та тренери роблять велику справу, проводячи змагання у таких умовах, це ще раз вказує на незламність українського духу та нашу силу! Головний подвиг звісно задля цього робить наше ЗСУ, яке дає можливість усім нам жити і працювати та з надією чекати великої перемоги. Хочу також подякувати нашим клубам, адже у цьому сезоні ми взяли за основу формат баблів, де весь тур проходить на ігровому майданчику однієї з команд, а клуби разом з ФБУ є фактично співорганізатором змагань. Організаційну планку, яка у нас була у попередні сезони ми не опустили і я відзначу Дніпро, Київ, Львів, Івано-Франківськ та Луцьк, де ми в першому колі на хорошому рівні провели бабли Суперліги.

Я хотів би відкинути спортивну складову. Ледь не вперше за час мого президенства у Федерації баскетболу України я скажу, що це не головне. Важливо те, що ми стартували і розпочали цей непростий сезон в умовах війни. Ми зуміли зберегти та створити 9 клубів Суперліги, а це 9 осередків баскетболу, навколо яких буде працювати уся баскетбольна структура. Додам до цього ще 17 команд Вищої та 12 Жіночої ліги.

Я хотів би подякувати нашим партнерам, які в неймовірно важкий час продовжили виконувати свою соціальну місію і підтримувати український спорт, зокрема це компанія Parimatch, яка роками підтримує українську Суперлігу та наші національні збірні і цього сезону в черговий раз пішла нам на зустріч. Це ТАСкомбанк, керівники цього банку завжди мали високі стандарти соціальної відповідальності, я дякую їм і зараз. Усі знають, що у нас є і міжнародні партнери, вони переважно допомагають збірним, але не згадати їх вклад в український баскетбол зараз я не можу, – це глобальний дистриб’ютор напоїв Amber Beverage Crouр. Приємно відчувати у важкий час підтримку інших федерацій, зокрема Федерації баскетболу Латвії, яка з парламентом Латвії багато зробила задля організації та проведення домашніх матчів збірної України у Ризі. Допомогла нам і федерація Франції у попередньому вікні жіночої кваліфікації.

Зараз українським спонсорам та партнерам не просто в економічному плані. Відключення світла, падіння економіки, постійні обстріли фактично знищили поняття “спонсорських бюджетів”, бізнес думає як взагалі вижити і до цього потрібно ставитися з розумінням. Я хотів би звернутися до вихованців українського баскетболу, гравців які зробили свою кар’єру після фундаменту закладеного українською баскетбольною родиною – НЕ ЗАБУВАЙТЕ СВОЄ! Озирніться назад, подумайте кому зараз важко…. зараз важко твоїй країні, твоєму тренеру, твоїй школі, хлопцеві, який зараз займається баскетболом між сиренами та обстрілами у колись твоєму рідному залі…

Мене зворушило кілька історій, коли гравці, які мали далеко не захмарні контракти, зараз допомагають своїй баскетбольній школі закордону. Відправляють м’ячі, форму, інвентар, чи можливо просто якусь копійку. Є й інші – які забули, хто вони і звідки вийшли. Але про них не хочу. Хочу звернутися до усіх хто може – допоможіть своїй баскетбольній школі, де ви займалися, просто візьміть і напишіть тренеру чи директору, у цей важкий для країни час ви потрібні своїм! Не потрібно допомагати мені, чи комусь іншому – просто допоможіть своїм, тут в Україні!

Попереду ще певна дистанція війни, але ми обов’язково переможемо і відбудуємо наш спорт, наш баскетбол, наші зали!

Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава загиблим Героям і вічна їм пам’ять !!!!!”

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7233

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.