Михайло Бродський: “Сподіваюся, що турнір у Стамбулі змусить задуматися і більше такого не повториться”

Михайло Бродський: "Сподіваюся, що турнір у Стамбулі змусить задуматися і більше такого не повториться" 1 - basket.com.ua
Джерело: https://fbu.ua/

Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський прокоментував ситуацію щодо не доїзду серії гравців у національну збірну України, яка днями завершила виступи у прекваліфікаційному турнірі до Олімпійських Ігор

“Хочу почати із ситуації зі Славою Кравцовим. Цей хлопець, справжній капітан, у 35 років приїхав грати за збірну. Скільки років я у Федерації, 30 років у баскетболі, нічого поганого про нього не чув – він приклад для всіх. І завжди Кравцов давав результат. Можливо, якби була більша ротація, з ним би такого не сталося. Але це припущення.

Слава Петров, Сергій Павлов теж приїхали та травмувалися у збірній. Петров швидше відновитися, у Павлова теж серйозне ушкодження. Їм також величезна повага.

Всім іншим хлопцям, молодим, у яких починається шлях у збірній, та ветеранам – теж велика повага.

Сказати, що зробили все, що могли… хотілося би більшого. Хотілося потрапити на олімпійський кваліфікаційний турнір, але пройти збірні Туреччини та Хорватії, які були налаштовані на перемогу та привезли своїх найкращих гравців з НБА та Євроліги, мабуть, у нашому складі було неможливо.

Окремо хочу сказати щодо наших “американців”. Скапінцев – я не розумію тебе, Діма. На жаль, у моїй баскетбольній школі займалися лише вихованням гравців, а не особистостей. Як особистості ви росли у своїх сім’ях. Але мені здається, що ти підписав контракт в перших числах серпня, після чого можна було сісти у літак та прилетіти до збірної. Не знаю подробиць контракту, чи не було там заборони грати у збірній…

По Святу те саме можу сказати. Так, дуже хотілося б ще підписати контракт у США або, можливо, це буде Греція. Напевно, грати у збірній без контракту ризиковано, але ж Кравцов грав. Ви не бідні люди і нехай це буде на вашій совісті. Особистий добробут важливий, але обов’язок перед Батьківщиною віддавати треба хлопці. Я вже не говорю про все інше.

Олексій Лень. Хочеться йому вірити, що він справді не міг, але епопея з грін-картою триває вже довгий час.

Інші, які після операції – до них питань немає. Липовий, Санон, Герун дали довідки. Мені це нагадало школу, коли ми приносили довідки, що нам не можна бігати, стрибати чи ще щось робити протягом двох тижнів чи місяця. Якщо людина дуже хоче, то вона знаходить у собі сили. Мені не хотілося б думати, що конфлікт у пресі з керівництвом Прометея якимось чином вплинув на рішення Липового чи Санона.

Як можна не хотіти грати за збірну сьогодні, коли ровесники гинуть… не хочу говорити кількість, адже ми не знаємо, але десятками щодня гинуть точно … коли гинуть діти. Мені здається, що кожному з вас, хлопці, треба було зробити все, щоб приїхати і боротися за Батьківщину.. не під кулями, куди ви волею долі не потрапили, зокрема завдяки баскетболу. Просто приїхати, можливо, ризикнути травмою, але подарувати нашим громадянам, нашій країні якесь секундне відчуття перемоги, задоволення, радості. Це те, що ви повинні робити. В наш час не можна просто взяти і не приїхати у збірну, як це колись робив Медведенко, сьогодні усі мають віддавати своєму народу те, що вони можуть та вміють.

Сподіваюся, що цей турнір у Стамбулі змусить нас і вас задуматися про те, що відбувається, і більше такого не повториться. Тренерський склад у нас гарний – українці, трудяться. Давайте якось згуртуємось і більше так робити не будемо”, – завернувся до гравців Михайло Бродський.

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7233

2 думки про “Михайло Бродський: “Сподіваюся, що турнір у Стамбулі змусить задуматися і більше такого не повториться”

  1. Dragut reiz сказав:

    Мало эта публика людей в Южном поломала?не стоит такими словами бросаться.все прекрасно понимают почему пацаны не захотели играть.. Степановский наверное думал за месяц физуху на новый уровень вывести?)) наверное забыл что это не детвора с химика.И так там абы кто бегает.Будете так себя вести с вышки придется людей в сборную зазывать.

    2

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.