“Ми отримали те, що заслужили”: Стів Керр – про поразку від “Міннесоти”

"Ми отримали те, що заслужили": Стів Керр - про поразку від "Міннесоти" 1 - basket.com.ua

Наставник “Ворріорз” Стів Керр пояснив, чому його підопічні поступилися “Міннесоті” (114:119 ОТ).

“Ми контролювали гру, і мені здавалося, що справа зроблена. Але потім пішли помилки та проблеми з виконанням, суперник скористався цим.

Все, що ми робили до цього моменту, щоб контролювати гру, у якийсь момент перестало працювати, тому отримали те, що заслужили“, – заявив Керр.

Варто сказати, що “воїни” в перші 42 хвилини зробили 8 втрат, а в наступні 11 хвилин 9 разів втрачали м’яч.

“Голден Стейт” з показником 26-25 йде на восьмому місці на Заході. “Тімбервулвз” з рекордом 28-25 йде сходинкою вище.