Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 1 - basket.com.ua

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста

В черкаському ПС Будівельник відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між ТОВ Черкаські Мавпи та Черкаською міською територіальною громадою. Цей захід став важливою подією для спортивної громади міста та поклав основу для спільних зусиль у розвитку та популяризації баскетболу в регіоні.

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 3 - basket.com.ua

Урочистості зібрали багато почесних гостей, серед яких були вихованці та тренери баскетбольної школи Черкаські Мавпи та представники Черкаської міської ради. Головною метою цього заходу було укріплення співпраці між командою Черкаські Мавпи та міською владою з метою підтримки та розвитку баскетболу в Черкасах.

Меморандум був урочисто підписаний міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком та почесним президентом ТОВ Черкаські Мавпи Віталієм Бузьком. Цей документ закладає фундамент для спільних проєктів та ініціатив, спрямованих на розвиток баскетболу та спортивних заходів у Черкасах.

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 5 - basket.com.ua

Під час церемонії міський голова Анатолій Бондаренко привітав команду «Черкаські Мавпи-06» з їхнім успіхом, бронзовим призерством на чемпіонаті України, та вручив капітану команди Максиму Фесуну кубок.

Також були вручені подяки тренерам, представникам дитячої школи та капітанам юнацьких команд «Черкаських Мавп».

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 7 - basket.com.ua

“Я згадую молодих, ще колись, вихованців Черкаських Мавп таких, як Свят Михайлюк, Скапінцев  і Ткаченко. Я згадую їх в цьому залі, тоді ми переживали за їхні перші кроки в баскетболі, а зараз вони справжні зірки європейського баскетболу і світового.

Зробимо все можливе для того аби наступне покоління виглядало не гірше, ми розуміємо, що в такий складний час для спонсорства і меценатства, який є в Україні підтримка міської влади є надважливою. Ми готові взяти на себе цей соціальний тягар і підтримувати, як головну команду, так і баскетбольну школу Черкаських Мавп, тому що це бренд, який потребує підтримки, ім’я у нього є не лише на всю Україну, а вже й на весь світ!” – міський голова Анатолій Бондаренко.

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 9 - basket.com.ua

Своєю чергою, команда Черкаські Мавпи виявила свою вдячність почесним гостям, подарувавши їм іменну ігрову форму команди. Цей жест символізує спільну працю та партнерство в розвитку баскетболу в місті.

Почесний президент Черкаських Мавп Віталій Бузько присвятив команді вірш:

На схилах сивочубого Дніпра,
Черкаси розквітають мальовничі,
І є команда баскетбольна й гра
Черкаські Мавпи – блискавичні!

Команда наша то сім’я велика,
Поєднує і думки, і серця
І славой чемпіонства оповита,
І будемо ми з нею до кінця!

І хоч і смуток нині на Вкраїні,
але в команду віримо повік,
Ми переможемо, бо ми всі єдині,
Черкаси ми прославимо навік!

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 11 - basket.com.ua

Під час заходу гості мали можливість насолодитися виступами народного художнього танцювального колективу Вікторія під керівництвом Вікторії Сухенко та школи спортивного танцю та повітряної акробатики під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олени Садовської. Ці виступи додали святкового настрою та радості усім присутнім.

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 13 - basket.com.ua

Зіркові вихованці баскетбольної школи Черкаських Мавп, такі як Іван Ткаченко, Дмитро Скапінцев та Святослав Михайлюк, привітали учасників від щирого серця, відеопривітанням. Їх успіхи та досягнення є великим натхненням для молодих спортсменів і мотивують їх до подальших звершень у баскетболі.

Окрім цього, на завершення офіційної частини заходу чемпіон Європи з баскетбольного фристайлу Анатолій (STAN) Лутицький провів майстер-клас з фристайлінгу для дітей баскетбольної школи.

Цей захід додав емоційності та активності, а також показав, що баскетбол – це спорт, який може об’єднувати різні напрями та створювати неймовірні шоу.

Міський голова Черкас та почесний президент Черкаських Мавп підписали меморандум про співпрацю клубу та міста 15 - basket.com.ua

Підписання меморандуму про співпрацю між ТОВ Черкаські Мавпи та Черкаською міською територіальною громадою відкриває нові перспективи для розвитку баскетболу в Черкасах. Це партнерство створить сприятливі умови для організації та проведення місцевих спортивних змагань, розширення спортивної бази та залучення більшої кількості молодих людей до занять баскетболом. Сподіваємося, що ця співпраця принесе позитивні зміни у спортивному житті міста та допоможе зростити нових талановитих баскетболістів, які будуть гордістю Черкас.

0

Автор публікації

Офлайн 6 днів

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7251

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.