До “Київ-Баскета” приєднався гравець збірної України U-20

До "Київ-Баскета" приєднався гравець збірної України U-20 1 - basket.com.ua

Головний тренер Київ-Баскета Володимир Холопов в коментарі клубній пресслужбі підбив підсумки стартового відрізку чемпіонату та розповів подробиці підготовки до чергового домашнього баблу, який відбудеться наприкінці листопада.

– Чотири перемоги у п’яти матчах на старті Суперліги – чи можна вважати вдалим початок сезону? Які основні висновки можете зробити по стартовому відрізку?

Вважаю, що чотири перемоги це гарний початок. Проте стартові поєдинки показали, що нам потрібно додати у фізичних кондиціях, та додатково пропрацювати гру як у захисті, так і у нападі.

– Якщо поглянути на статистику по ігрових хвилинах, можна відразу визначити основну п’ятірку – Мусієнко, Дубоненко, Заплотинський, Новіков, Кісільчук отримують значно більше часу. Це може говорити про обмежену лавку в команді або згодом інші гравці зможуть отримувати більше часу?

Безумовно, ці гравці сьогодні основні, на них покладається великий обʼєм роботи, який вони розуміють, як виконувати. Ця пʼятірка, окрім Назара Кісільчука, має досвід виступів у Суперлізі та є лідерами колективу. У свою чергу, хочу підкреслити, що кожен із гравців лави має свій шанс, проте для цього потрібно працювати і додавати від гри до гри. Найбільше часу отримують лише найкращі.

До "Київ-Баскета" приєднався гравець збірної України U-20 3 - basket.com.ua

– Після поразки Будівельнику ви зазначили, що команда має проблемну позицію першого номера. Чи є зрушення з цього питання зараз? Чи варто чекати на посилення в команду?

Так, дійсно зараз в нас ця позиція є проблемною і ми в пошуках відповідного гравця. Зокрема, вчора до команди приєднався Лев Кошеватський, який виступав за збірну України до 20 років на Євробаскеті цього літа. Він має шанси поповнити ряди нашої команди.

– Попереду зустріч із ще одним колективом, який поки не знав поразок – одеською Біпою. Чи вдалося вже розібрати останні ігри одеситів і за рахунок чого можна буде досягти позитивного результату?

Безумовно, одесити “міцний горішок”, в складі якого дуже досвідчені гравці. Вони люблять грати в контактний баскетбол, справжні бійці, в чому ми всі мали змогу пересвідчитися на старті сезону. Проте ми маємо власні козирі – це молодість, швидкість, атака з периметра та рідний паркет ПС “Венето-Спорт”.

– Три тижні перерви між матчами – чи виникають складнощі з підтримкою належної ігрової форми команди з урахуванням коригування тренувального процесу через відключення світла?

Перерву ми якраз використовуємо для виправлення своїх недоліків. А проблеми з холодною залою та відключенням світла легко пережити, коли ти розумієш що сьогодні хлопці із ЗСУ переживають на фронті. У нас скарг немає, працюємо та робимо все для наших перемог як на паркеті, так і для великої спільної перемоги над ворогом!

Нагадаємо, наприкінці листопада Київ-Баскет проведе два матчі в рамках ще одного домашнього баблу. Команда Володимира Холопова 29 листопада зіграє проти одеської Біпи, а 30 листопада прийматиме франківську Говерлу.

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7233

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.