Денис Лукашов: “Без натуралізованого гравця ми зіграли навіть краще”

Денис Лукашов: “Без натуралізованого гравця ми зіграли навіть краще” 1 - basket.com.ua

Розігруючий збірної України Денис Лукашов в інтерв’ю ФБУ поділився своєю думкою щодо результатів національної команди без використання натуралізованних гравців. 

В цьому вікні ми зіграли без натуралізованого гравця. Як, на твою думку, в цьому контексті виглядала команда?
– Я на це питання відповідаю вже 13 років. Як на мене, ми грали не те що не гірше без американця, а відіграли навіть краще, аніж з натуралізованими баскетболістом у складі. Як показують останні роки, ми граємо краще без них. Можливо це (Джером Рендл — ред.) не той легіонер, який підходить під нашу модель гри та під нашу команду. Але в цілому я вважаю, що ми неодноразово доводили, що можемо досягати результатів виключно українським ростером.

З якими очікуваннями команда підходить до серпневих матчів відбору та фінальної частини Євробаскета-2022?

– Як я вже казав, неприємний осад після гри з Іспанією досі сидить у голові. Було відчуття, що ми могли перемогти таку команду — це завжди престижно. Шкода, що все вирішилося в останньому володінні не на нашу користь. Ми були сильно розчаровані, але це історія, ми маємо рухатися далі та готуватися. Хлопці вже чекають початку другого тренувального збору, план підготовки вже майже складено і всі хочуть їхати до збірної та готуватися. Сподіваюся, що приєднається до команди і Олексій Лень, що лише підвищить наші шанси на вихід на чемпіонат світу. Про Євробаскет я поки що навіть і не думаю: хочеться добре підготоуватися до матчів кваліфікації. Ми вже добре попрацювали зі збірною, але потрібно не зупинятися і продовжувати в тому ж дусі у наступному вікні. Потім вже думатимемо про чемпіонат Європи. Особисто мої думки зараз про другий раунд відбору на ЧС-2023.

0

Автор публікації

Офлайн 5 днів

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1688

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.