Бріттні Ґрайнер написала листа Джо Байдену: “Боюся, що можу залишитися тут назавжди”

Бріттні Ґрайнер написала листа Джо Байдену: "Боюся, що можу залишитися тут назавжди" 1 - basket.com.ua

Американська баскетболістка Бріттні Ґрайнер, яка була заарештована в Москві за звинуваченням у контрабанді наркотиків, надіслала листа президенту США Джо Байдену з проханням звільнити її.

«Сидячи тут, у російській в’язниці, наодинці зі своїми думками і без захисту дружини, сім’ї, друзів, олімпійської форми та будь-яких досягнень, я боюся, що можу залишитися тут назавжди.

4 липня наша сім’я зазвичай вшановує тих, хто боровся за нашу свободу, у тому числі мого батька, ветерана війни у ​​В’єтнамі. Мені боляче думати про те, як я зазвичай відзначаю цей день, бо цього року свобода означає для мене щось інше.

Я розумію, що у вас багато турбот, але, будь ласка, не забувайте про мене та інших американських в’язнів. Будь ласка, зробіть усе можливе, щоб повернути нас додому. Я вперше голосувала у 2020 році, і я голосувала за вас. Я вірю у вас. Мені ще стільки всього хорошого потрібно зробити на волі, яку ви можете допомогти повернути.

Я сумую за дружиною. Я сумую за сім’єю. Я сумую за своїми товаришами по команді. Мені вбиває те, як вони зараз страждають. Я вдячна за все, що ви можете зробити зараз, щоб повернути мене додому”, – йдеться у листі.

Баскетболістку було затримано 17 лютого в аеропорту Шереметьєво. Їй звинувачують у контрабанді наркотиків. Їй загрожує від п’яти до десяти років ув’язнення.

0

Автор публікації

Офлайн 22 години

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 7144

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.