Айнарс Багатскіс пояснив, у чому секрет успіху збірної Латвії

Айнарс Багатскіс пояснив, у чому секрет успіху збірної Латвії 1 - basket.com.ua

Колишній головний тренер збірної Латвії та збірної України Айнарс Багатскіс у коментарі для латвійського телебачення оцінив роботу Луки Банкі.

Того, чого Лука зумів досягти на сьогоднішній день… Одного разу я спілкувався з одним із найкращих тренерів НБА Майком Фрателло, який до мене очолював збірну України. Він казав, що всі вважають, що головне – це тактика на полі. Але ні, головне –  це знати своїх гравців, чим вони можуть бути корисні, що вони можуть робити в атаці та у захисті І видно, що Лука знає. За ці роки він добре дізнався гравців, знає їхні сильні та слабкі сторони.

Не можна сказати, що команда грає в те, чого не грають інші – це не так. Що робить команду дивовижною, так це те, що вони грають у дисциплінований баскетбол. Супернику дається дуже мало додаткових шансів. З такою командною дисципліною в атаці і в обороні можна триматися в грі, і це теж причина, чому ми вигравали у суперників, які на папері сильніші, у яких більше таланту“, – сказав латвійський спеціаліст.

Лука Банкі очолив збірну Латвії у 2021 році. 58-річний тренер до цього не працював зі збірними.

0

Автор публікації

Офлайн 1 годину

Ruslan1996

104
Коментарі: 38Публікації: 7027

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.