Євроліга готується провести перехідний сезон із непарною кількістю команд

Євроліга готується провести перехідний сезон із непарною кількістю команд 1 - basket.com.ua
Джерело: basketnews.com

“Монако” тимчасового вийде з Євроліги, а стамбульський “Бешикташ” широко розглядається як головний претендент на заміну монегасків, повідомляють джерела BasketNews.

Однак акціонери Євроліги також серйозно розглядають незвичайний формат з 19 командами для сезону 2026-27.

“Монако”, який провів останні п’ять сезонів у Євролізі після підвищення в класі через Єврокубок, працює над планом тимчасової відмови від участі в змаганнях. Довгостроковою метою “Монако” залишається повернення до Євроліги як постійної франшизи, при цьому клуб прагне підготуватися до очікуваного розширення змагань до 24 команд.

Якщо “Монако” зрештою покине Євролігу на сезон 2026-27, ліга може заповнити вакансію іншим клубом з вайлд-кард. Багато хто в Євролізі вважає “Бешикташ” головним претендентом на таке запрошення.

Очікується, що акціонери Євроліги обговорять, чи варто працювати з 19 командами протягом сезону 2026-27, а не замінювати Монако іншим клубом. Формат буде вкрай незвичайним.

У кожному турі одна команда не грала, що створювало додатковий час на відновлення протягом сезону. Загальна кількість ігор регулярного сезону для команди також зменшиться з 38 до 36, що зменшить навантаження на гравців.

Формат з 19 командами дехто розглядає як потенційний тимчасовий компроміс, який дозволяє зберегти велику конкуренцію, одночасно полегшуючи навантаження на команди.

Автор публікації

Коментарі: 38Публікації: 9136

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.