“Реал” планує серйозні зміни в команді. Лень може залишити клуб

"Реал" планує серйозні зміни в команді. Лень може залишити клуб 1 - basket.com.ua
Джерело: encestando.es

Очікується, що мадридський “Реал” проведе суттєві зміни як у керівництві, так і в тренерському штабі. “Бланкос” в Євролізі дійшов до фіналу, не вигравши трофею. У чемпіонаті Іспанії вперше за 20 років вибули раніше півфіналу.

Як повідомляє “Marca”, очікується, що Хуан Карлос Санчес повернеться на посаду директора відіграє важливу роль в управлінні баскетбольним відділом.

Санчес був у команді 15 років (відсвяткувавши 28 титулів) і пішов минулого року, а його місце зайняв Серхіо Родрігес. Санчес навіть після свого відходу виконував дорадчу роль і надсилав Флорентіно Пересу звіти та оцінки щодо структури та напрямку розвитку команди.

Водночас залишається невизначеним, чи залишиться Родрігес у клубі, оскільки у нього є контракт, але він, схоже, не входить до планів команди. Те саме стосується й інших членів команди, які «керували» відділом, таких як Мартінас Поцюс, Феліпе Рейес та Руді Фернандес.

Що ж до Серджіо Скаріоло, то попри сумніви, що виникли, все вказує на те, що він продовжить бути на лаві запасних . Перес продовжує підтримувати його і не виявляє наміру знімати з нього.

Клуб також, ймовірно, залишить низка гравців: Олексій Лень, Чума Океке, Давід Крамер і Трей Лайлз.

Автор публікації

Коментарі: 38Публікації: 9136

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.