“Нью-Йорк Нікс” в третьому матчі першого раунду плей-офф Східної конференції НБА поступилися “Атланті Хоукс” (108:109, 1-2 в серії).
“Нікс” мінімально програли “Хоукс” (106:107) в попередній другій зустрічі. “Нью-Йорк” став першою командою в історії НБА, яка поступалася з різницею -1 в двох поспіль матчах плей-офф в основний час. В обох випадках ключові влучання записував на свій рахунок захисник “Атланти” Сі Джей Макколлум.
“Нікс” мають баланс 5-22 в матчах, коли вони відстають 1-2 в серії постсезону. Команда програла п’ять останніх таких серій і жодного разу не ліквідувала цей дефіцит в XXI сторіччі.

