Екс-легіонер “Кривбасу” підсилив команду з Чорногорії

Екс-легіонер "Кривбасу" підсилив команду з Чорногорії 1 - basket.com.ua
Джерело: cgsport.me

Чорногорський форвард Мілош Поповіч, який цей сезон грав за “Кривбас”, повернувся на батьківщину. Він посилив команду “Міленіум” із Подгоріци, котра на даний момент займає дев*яту позицію з десяти в місцевій лізі.

Він уже встиг відіграти одну гру. Його нова команда поступилась СК “Дербі” (78:80), а сам Мілош показав чудову гру. За 38 хвилин йому вдалось набрати 26 очок і зібрати 13 підбирань.

За клуб з Кривого Рогу Поповіч в Суперлізі зіграв 27 поєдинків. На паркеті він проводив 26 хвилин, набирав 9,6 очок та робив 6,3 підбирання.

Автор публікації

Офлайн 2 тижні

vodolaz

Коментарі: 6Публікації: 8056

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.