Лідер “Юти” та збірної Фінляндії Лаурі Маркканен вірить, що національній команді його країни по силам боротися за медалі на Євробаскеті-2025.
“Ми прагнутимемо грати за медалі. Це складна мета. На мою думку, саме так і має бути. Рівень очікування має бути таким, щоб ми наважилися втілити ці мрії“, – сказав Лаурі.
Маркканен каже, що перед приїздом до Лох’ї він дивився матчі збірної Фінляндії на чемпіонаті Європи 2022 року та чемпіонаті світу 2023 року.
Три роки тому “Вовча зграя” зазнала поразки у чвертьфіналі від Іспанії, яка зрештою виграла весь турнір. Перший груповий етап чемпіонату світу-2023 в Японії став катастрофою для Маркканена та його команди, з трьома поразками у стільки ж іграх.
“Головне те, що ми справді на одній хвилі. Ми знаємо, за якою схемою рухаємося, чого хочемо і хто володіє м’ячем. Були часи, коли у нас виникали проблеми зі взаєморозумінням.
Нам потрібно бути максимально згуртованими. Кожен має повністю віддатися цій команді, щоб ми могли досягти наших високих цілей. У змаганнях може статися будь-що, і нам потрібно бути настільки добре підготовленими, щоб командний дух аж ніяк не похитнувся“, – додав він.