Українці за кордоном: Пустовий набрав 16 очок в Іспанії, вдалі матчі Зотова та Ковальова 1 - basket.com.ua

Артем Пустовий допоміг своєму Обрадойро здобути другу перемогу в чемпіонаті Іспанії, зробивши вклад в перемогу клубу над Сарагосою 80:72.

За 21 хвилину на майданчику український центровий набрав 16 очок (5/7 двоочкові, 6/6 штрафні), ставши найрезультативнішим в команді. Також на його рахунку 7 підбирань, 2 передачі, 1 блок-шот при 3 втратах та 5 фолах. Показник плюс/мінус +32 у Пустового – найкращий в клубі.

Наступний матч Обрадойро зіграє 14 жовтня  проти МораБанк Андорри.

В латвійсько-естонській лізі Огре здобув перемогу над Війсмі 91:59. В складі переможців 8 хвилин зіграв Володимир Полуяхтов, який очок не набирав, зробив 2 підбирання, 3 передачі при 1 втраті та 1 фолі.

Артем Ковальов за Війсмі за 30 хвилин оформив дабл-дабл з 10 очок (5/14 двоочкові, 0/3 триочкові, 0/2 штрафні) та 13 підбирань, до яких додав 3 передачі, 2 блок-шоти при 2 втратах та 3 фолах. Ілля Ліщина за 7 хвилин у грі набрав 3 очки (1/2 триочкових) при 3 фолах та 2 втратах.

Віталій Зотов став найрезультативнішим гравцем матчу чемпіонату Румунії між Крайовою та Орадею, в якому його команда програла 69:74. Зотов за 32 хвилини матчу набрав 24 очки (5/8 двоочкові, 3/9 триочкові, 5/6 штрафні), зробив 6 підбирань, 4 передачі, 1 перехоплення при 3 фолах та 6 втратах.