Контрольний матч: Збірна України U-20 обіграла Латвію

Контрольний матч: Збірна України U-20 обіграла Латвію 1 - basket.com.ua

Чоловіча збірна України U-20 здобула перемогу над Латвією з рахунком 66:62 в контрольному матчі в рамках підготовки до чемпіонату Європи в Дивізіоні В.

Латвія U-20, яку тренує екс-наставник національної збірної України Айнар Багатскіс, також як і наша збірна цього літа зіграє в Дивізіоні В.

Першу чверть матчу в Ризі завершилась на користь господарів 19:12, але наступні три чверті виграли українці, поступово зменшуючи перевагу суперника і вирвавши перемогу в останній чверті, яка завершилась на користь збірної України 20:14.

Найрезультативнішими в складі молодіжної збірної України стали Ростислав Кабанов (3/3 двоочкові, 2/6 триочкові, 2/2 штрафні) та Назарій Кулішенко (6/8 двоочкові, 2/3 штрафні) – по 14 очок.

Завтра, 30 червня, молодіжна збірна України зіграє ще один контрольний матч проти латвійських одноліток.

Контрольний матч. Рига, Латвія

Латвія U-20 — Україна U-20 (19:12, 12:15, 17:19, 14:20)

Контрольний матч: Збірна України U-20 обіграла Латвію 3 - basket.com.ua

Чемпіонат Європи для чоловічих збірних U-20 в Дивізіоні В пройде 12-21 липня в румунському місті Пітешті. Суперниками збірної України по груповому раунду стануть команди Швеції, Угорщини, Вірменії, Косово та Молдови.

Дві кращі команди групи вийдуть в 1/4 фіналу. Піднятися в класі та перейти в Дивізіон А зможуть три кращі команди чемпіонату Європи в Дивізіоні В.