Зміни в збірній Німеччині: Мумбру повернувся з лікарні, форвард полетів додому

Зміни в збірній Німеччині: Мумбру повернувся з лікарні, форвард полетів додому 1

Збірна Німеччини продовжує зіштовхуватися з кадровими проблемами.

Наставник німців Алекс Мумбру був виписаний з лікарні. Він перебуває під наглядом фахівців у готелі в Тампере.

Я почуваюся набагато краще, мене дуже добре приймають у готелі. Не можу дочекатися, коли буду з командою в Ризі“, – сказав Мумбру.

Утім, без кадрових втрат Німеччина не обійшлася. Досвідчений форвард Йоганнес Фойгтманн полетів до Мюнхена.

32-річний баскетболіст пройде обстеження коліна і точно пропустить гру проти Великої Британії. 211-сантиметровий німець набрав 1,5 очка, 3 підбирання, 2,5 передачі та 5,5 РЕ за 16 хвилин на паркеті.

Німці виграли 3 матчі з 3 і забезпечили собі вихід у плей-оф.

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.