“Вдарте його хоч трохи!” Пешич виголосив потужну промову, після якої Сербії відігралася з -24 на ОІ

"Вдарте його хоч трохи!" Пешич виголосив потужну промову, після якої Сербії відігралася з -24 на ОІ 1 - basket.com.ua

Головний тренер збірної Сербії Светислав Пешич накричав на гравців збірної Сербії під час тайм-ауту матчу чвертьфіналу Олімпіади проти Австралії за рахунку 20:44. Після цього Сербія поступово скорочувала відставання і иирвала пермогу 95:90 ОТ в овертаймі, зробивши рекордний камбек в історії плей-офф ОІ.

“П’ять передач, ви не зробили жодного фолу. Скільки штрафних кидків зробив Патрік Міллс? Два кидки та 20 очок. А ви просто дивитеся, чорт забирай. Він набрав 20 очок, а ми не зробили жодного фолу? Ми хочемо виграти цей матч. Як? Вдарте його хоч трохи! Сфоліть!” – кричав Пешич під час тайм-ауту.