Ліга Монстрів: результати перших матчів 1/2 фіналу

Ліга Монстрів: результати перших матчів 1/2 фіналу 1 - basket.com.ua

У першому матчі 1/2 фіналу плей-оф Ліги Монстрів минулорічні чемпіони НБУ-Удави впевнено перемогли Дим — 100:62.

В усіх трьох матчах попереднього етапу Удави долали Дим – 88:73, 99:73, 66:55.

У плей-оф на початку гри була справжня боротьба, Дим навіть виграв першу половину 41:39. Але після перерви Удави розгромили суперників з різницею +38 очок. Найкращий шутер минулорічних чемпіонів Вадим Довідний набрав 41 очко (8 з 12 триочкових).

НБУ-Удави заволоділи лідерством у півфінальній серії 1-0.

Ліга Монстрів: результати перших матчів 1/2 фіналу 3 - basket.com.ua

Ліга Монстрів: результати перших матчів 1/2 фіналу 5 - basket.com.ua

Другий півфінал Бродяги — НОТС пройшов у дуже напруженому та драматичному матчі. Тільки в овертаймі Бродяги вирвали перемогу з рахунком 82:75 і повели у серії 1-0.

Великою проблемою НОТС став поганий відсоток реалізації штрафних кидків 18 з 39 (46%)

Олександр Рихлюк приніс Бродягам 19 очок, найрезультативніший у НОТС – Олексій Рушаков, який набрав 20 очок.

Повторні матчі пройдуть наступного тижня — 20 та 21 березня.

Ліга Монстрів: результати перших матчів 1/2 фіналу 7 - basket.com.ua