Вища ліга: результати матчів 11 лютого

Вища ліга: результати матчів 11 лютого 1 - basket.com.ua

У неділю, 11 лютого, в рамках регулярного чемпіонату Вищої ліги відбулось два матчі.

У Києві в битві за поточне п’яте місце турнірної таблиці Харківські Соколи обіграли Селф Мейд 83:76.

Початок матчу залишився за киянами, які повели в середині першої десятихвилинки +11, але ще до перерви Харківські Соколи вийшли вперед. Харківська команда продовжила переважати господарів і в третій чверті вона вела більше 20 очок, але Селф Мейду вдалось перехопити ініціативу, повернути інтригу і зрівняти рахунок 72:72. Та все ж на кінцівку більше сил залишилось у Харківських Соколів, які вирвали перемогу.

У переможців Григорій Алтухов набрав 26 очок, реалізувавши 6/12 дальніх, зробив 8 підбирань та 8 передач, а Владислав Чевердін оформив дабл-дабл з 12 очками та 13 підбираннями. У Селф Мейда дабл-дабл оформили Вадим Довідний (23 очка та 11 передач) та Владислав Лукінський (22 очка та 10 підбирань).

В Слобожанську Прометей провів репетицію матчу 1/8 фіналу Кубку України, розгромивши Ніко-Баскет.

Першу 10-хвилинку господарі виграли розгромно із рахунком 32:5, продовжили у цьому ж темпі далі і в підсумку виграли +60.

Дмитро Клебан та Михайло Бублик стали найрезультативнішим гравцями зустрічі, набравши по 15 очок, а Максим Сандул – найефективнішим з 10 очками і 9 підбираннями (РЕ 19).

17 лютого, також у Слобожанському, ці команди проведуть між собою зустріч у рамках 1/8 фіналу Кубка України.