Стала відома позиція “Бостона” по підписанню Святослава Михайлюка

“Бостон Селтікс” готові підписати українського атакувального захисника Святослава Михайлюка, але тільки на негарантований або частково гарантований контракт, повідомляє інсайдер Брайан Робб, який спеціалізується на інформації про клуб із Массачусетса.

“Михайлюк є хорошою опцією для підсилення глибини лави запасних, враховуючи його послужний список, але я сумніваюся, що “Бостон” буде повністю гарантувати його контракт, поки він не покаже себе в команді. Насправді на ринку вільних агентів не так багато ветеранів, яких можна підписати. Навіть найкращі гравці з недоліками (Крістіан Вуд, Келлі Убре тощо). Якщо “Селтікс” підпишуть Михайлюка на частково гарантований або негарантований контракт, він приєднається до Делано Бентона та Люка Корнета, які уклали аналогічні угоди”, – написав Робб.

0

Автор публікації

Офлайн 58 хвилин

aks701

25
Коментарі: 0Публікації: 4809

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.