Український атакуючий захисник Анатолій Шундель продовжить кар’єру в латвійському “ТалТеху”. Про це повідомив офіційний сайт клубу.
У минулому сезоні Шундель грав за “Дніпро”, у складі якого в 28 матчах регулярного чемпіонату Суперліги набирав 5.4 очка та 1.1 передачі за 17.2 хвилини на майданчику.
28-річний баскетболіст грав за “Дніпро” з сезону 2016/17, а до цього виступав за київське “Динамо” та МБК “Миколаїв”. Також Шундель грав за національну збірну України у відборі на Євробаскет-2022.
“ТалТех” Шунделя виступає в Латвійсько-естонській баскетбольній лізі, де у семи матчах на старті сезону здобув лише одну перемогу і наразі посідає 14 місце в таблиці. Перед початком сезону Шундель тренувався із “Будівельником”.
Підсумую: Є встановлені “Правила перетину кордону”, де:
1. Є категорії, які не потребують повернення в Україну (інвалідність всіх груп, супроводження інваліда на час перебування того за кордоном, виховування дитини-інваліда, 3 та більше власних дітей, супроводження жінки(чоловіка) інваліда за кордон,
2. Є категорія (спортсмени, тренери) збірних команд (не українських клубів, які грають за кордоном), які ПОВИННІ поверрнутися додому через 30(тридцять) діб після перетину кордону…
А неповернення – то порушення. І от за термінами повинно слідкувати ФБУ
Так как многие наши сборники и не сборники выступающие в заграничных клубах дружно обсираются и ровным счётом ничего не показывают в несамвх сильных командах во второсортных лигах , наподобие латвисйско-эстонской, второй литовской и т п. Можно предположить что у них у всех инвалидность
А на счёт выезда не выезда, то виновато только государство. Призывать не призывает, но жизнь всем портит. Если государству нужно ещё 100 000 военных, то оно должно их было призвать и платить зарплату, обучать , тренировать. Есть десятки тысяч желающих пойти за 30-40т грн служить. А остальным не портить уже и так испорченную жизнь.
А государство только и рассказывает, что может быть гипотетически когда нибудь кто-то понадобиться, поэтому сидите вы без работы в Украине и ждите.
Так Вы напишіть Шунделю,і дізнаєтесь, якщо Вас він так цікавить!!!!!!!!!
Питання виїзду гравця чи то тренера спотривної команди вирішує Міністерство молоді та спорту за поданням федерації, а не сам гравець.
Соромно це не знать.
Он выехал еще в начале войны и в Украину не возвращался ! Они выезжали все по квоте сборной ! Так что вопросы явно не к нему лично!
Для меня одно , толку того что игроки остались бы в Украине ? От них толк на фронте сильно мал , тот кто помогает финансово или гуманитарно , может это делать находясь будь где !
Там половина тех кто выехала играть не могут толком , понту он них на фронте ?
По встановленим “Правилам перетину кордону” (для гравців збірних команд) не пізніше 30 (тридцяти!!!!!!!) діб з моменту виїзду кожен повинен повернутися в Україну. Тобто тут питання до Шунделя!!! І до всіх, хто не повернувся!
Речь не о фронте, а о “Правилах”, которые для всех равны. Нет основания быть за границей, то возвращайся!
Питання: “Як 28-річний баскетболіст Шундель зможе перетнути кордони України, якщо він попадає під “Закон про мобілізацію чоловіків від 18 ло 60 років”?” ФБУ вже дала дозвіл на перехід?
Підкажіть, Валєнтіна, а у вас по кожному нашому гравцю був такий комент, чи у вас якісь проблеми саме з Анатолієм? В чому прикол?
Чи для вас секрет про існування інших спортсменів, які грають закордоном? Наперед дякую.
Прикол в тому, що ніхто не може порушувати Закон України “Про правила перетину кордону під час війни (для чоловіків від 18 до 60 років)”. Є визнана процедура підтвердження ФБУ права гравця на працевлаштуваня в новому клубі, тобто “дозвіл”. Не буду стверджувать, але граці, яких курує агент Єгор Чемякін (агенція Basketball International Group чи то BIG) дость просто працевлаштовуються закордоном.
Правила для всіх однакові, і ніхто не може їх порушувати!
А Вас це вже не повинно турбувати!!!!!!!!Є структури які займаються цими питаннями,крім Шунделя ніхто не грає за кордоном,а те що він міг бути за кордоном до початку війни, як Вам таке
У мене питання по всім, точніше, – по абсолютно всім гравцям, які переїхали на заробітки і втекли з України. Нагадаю, що на сьогодні існують “Правила перетину кордону в умовах воєнного стану окремими категоріями громадян України” (можна інвалідам усіх гркп, багатодітним, тим, хто виховує дитину інваліда, членам збірних України для виступів на турнірах чи/або тренувальних зборах, але не більше 30 днів, тщо . На мою думку ні в Шунделя, ні в Агафонова, ні в Чумакова, чи то …. (прізвищ багато), немає законних прав на виїзд з України.
Якщо чоловік, який може бути мобілізованим (від 18 до 60), був до 24.02.22 за кордоном, то він може не приїздити в Україну (якщо совість дозволяє), а от дозвіл на участь в першості (відкріпні документи) надає ФБУ. Чи може громадська організація ігнорувати Закон України “Про правила перетину кордону під час війни”? Для мене це зрозуміло так же, як і для всіх!
Так може в Шунделя троє діток,чи Вам такий варіант не підходить
Ви впевнені, що троє? Може 4 чи 5?
У Агафонова трое детей. Так что конкретно у Андрея, как минимум, одна причина есть.
По остальным я полностью согласен, ФБУ могла бы прокомментировать эту ситуацию. Даже, наверное, обязана.
С 3-мя детьми – нет вопросов. Фамилия Агафонов возникла в процессе обсуждения. Ничего личного. Если у игрока или тренера есть законные основания, то пусть едет.
Вопрос мой был по Шунделю и того, имел ли он право на выезд из Украины