Євробаскет-2022: Литва перемогла Угорщину, зберігши шанси на плейоф

Євробаскет-2022: Литва перемогла Угорщину, зберігши шанси на плейоф 1 - basket.com.ua

Литва нарешті відчула смак успіху на Євробаскеті-2022, обігравши Угорщину з рахуном 87:64.

Гра була напруженою протягом перших 15 хвилин, і Угорщина навіть вела з рахунком 29:28, але далі Литва видала серію 20:2 і на велику перерву команди пішли за рахунку 48:33. Далі Литва впевнено довела матч до перемоги.

Литва завдяки перемозі зберегла шанси на вихід в 1/8 фіналу і тепер все вирішиться у матчі з Боснією та Герцеговиною. Переможець цього матчу продовжить боротьбу на турнірі.

Угорщина – Литва 64:87 (18:22, 15:26, 19:27, 12:12)

Євробаскет-2022: Литва перемогла Угорщину, зберігши шанси на плейоф 3 - basket.com.uaЄвробаскет-2022: Литва перемогла Угорщину, зберігши шанси на плейоф 5 - basket.com.ua