Керівник НБА прокоментував резонансний обмін Дончич – Девіс і зрив гучного трансферу “Лейкерс”

Керівник НБА прокоментував резонансний обмін Дончич - Девіс і зрив гучного трансферу "Лейкерс" 1 - basket.com.ua

Комісіонер НБА Адам Сільвер відреагував на недавній гучний обмін захисника Луки Дончича з “Даллас Маверікс” у “Лос-Анджелес Лейкерс” на форварда Ентоні Девіса.

“Я був здивований, коли почув про цей обмін. Я навіть не знав, що Лука Дончич може бути гравцем, якого планують обміняти. Для мене це стало справжньою новиною”, – заявив Сільвер під час прес-конференції в рамках зіркового вікенду НБА.

Сільвер також прокоментував зірваний обмін між “Лейкерс” і “Шарлотт Хорнетс”, де головним фігурантом став центровий Марк Вільямс, який не пройшов медогляд в клубі з Лос-Анджелеса.

“Глобальне питання, яке відображено у вашому питанні, — чи існує в наші дні в спортивній науці інший стандарт, який ми повинні застосовувати при оцінці фізичного стану гравців у рамках обмінів? Це те, що лізі варто вивчити. Можу сказати, що подібні ситуації виникають дуже рідко. Чесно кажучи, за час мого керівництва я не пригадаю випадків, щоб угода була зірвана через те, що гравець не пройшов медичного огляду. Хоча, по суті, тут неминуче є певна частка суб’єктивності в тому, де саме встановлюється стандарт. Подивимося, яке рішення ухвалить “Шарлотт”, але в будь-якому разі це привернула нашу увагу.

Ми розуміємо, що в процесі обміну між командами важливо мінімізувати невизначеність, і це, безумовно, позитивний момент. Як я вже казав, для гравців, залучених до обмінів, це може бути вкрай стресовим досвідом. Не менш складно думати, що тебе вже обміняли, а потім зрозуміти, що обміну не сталося. Це створює незручності для самого гравця, його товаришів по команді та всієї організації. Ми обов’язково вивчимо цей аспект. Я сказав би, що це одна з тих областей, де здоров’я та благополуччя гравців виходять на перший план. В останні роки медична наука зробила величезний крок уперед, а правило, яке зараз інтерпретується таким чином, у лізі не змінювалося протягом десятиліть”, — сказав Сільвер.

0

Автор публікації

Офлайн 2 години

aks701

25
Коментарі: 0Публікації: 3467

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.