Ергін Атаман покарав гравців “Панатінаїкоса” 6-годинним тренуванням

Ергін Атаман покарав гравців "Панатінаїкоса" 6-годинним тренуванням 1 - basket.com.ua

Головний тренер “Панатінаїкоса” Ергін Атаман змусив гравців проводити 6-годинне тренування наступного дня після гри чемпіонату Греції з “Маруссі” (82:71).

“Панатінаїкос” виграв матч, але поступився в четвертій чверті з рахунком 13:26 після лідерства “+28” у третій 10-хвилинці. Атаман після гри висловив невдоволення командою, зазначивши, що його підопчні продемонстрували неприпустимий підхід.

Раніше “Панатінаїкос” зазнав дві поразки від принципового суперника “Олімпіакоса” в Євролізі та Суперкубку Греції. Атаман пригрозим, що може влаштувати кадрову чистку на початку сезону через погану мотивацію гравців.