вверх  обратно

Максим Пустозвонов стал игроком "Киев-Баскета"

19.08.2019

Досвідчений форвард Максим Пустозвонов (32 роки, 200см, 98 кг) став гравцем "Київ-Баскета".

Професійну кар’єру вихованець білоцерківського баскетболу (перший тренер Юрій Дятловський) розпочав у столиці, провівши шість сезонів у складі БК "Київ". Далі Пустозвонов збагатив свій досвід виступами у провідних українських ("Азовмаш", "Донецьк", "Будівельник", "Динамо") і європейських командах, пробував свої сили за океаном. Минулий сезон відіграв у Суперлізі Парі-Матч у складі БК "Одеса" – провів 31 гру з середніми показниками 13,3 очок, 4,1 підбирання, 1,6 результативні передачі.

Пустозвонов є чемпіоном двох країн – України та Румунії, у складі збірноїУкраїни брав участь у чемпіонаті світу 2014-го року, у чемпіонатах Європи 2011, 2013, 2015, 2017-го років.

Максим Пустозвонов:

– Приємно повертатися додому. І звісно, під час вибору команди у мене був пріоритет – "Київ-Баскет" виступає у Лізі чемпіонів. Для мене це важливо. Це чи не найголовніша причина, чому я обрав саме цей варіант. У нас зібралася дуже гарна група хлопців. Ми маємо об’єднатися в одну команду для досягнення спільних цілей. Усі націлені на чемпіонський титул, і це теж дуже важливо.

-А новий тренер Айнарс Багатскіс?

– Тренер теж дуже вагомий аргумент. З ним до цього я у клубах е рацював, але довелося по працювати разом на тренувальних зборах національної чоловічої збірної. Втім, я його знав раніше, коли Айнарс очолював "Будівельник", я тоді грав за "Азовмаш". Мені дуже імпонувала його методика роботи. Та й потім я слідкував за його діяльністю, коли він тренував збірну Латвії, коли він був у "Маккабі", тощо. Так, ми обговорили з ним можливість, що я можу повернутися до Києва, раніше. У підсумку ми дійшли згоди.

– Твій досвід знагодиться команді у матчах Ліги чемпіонів.

– Набагато цікавіше грати з командами високого рівня. А у Лізі чемпіонів немає слабких суперників. Хотілося б потрапити до групового етапу, це наступний крок. Від гри до гри – намагатися якомога далі пройти. У нас є завдання потрапити до групового етапу. На цьому шляху маємо пройти "Капфенберг" і "Бургос" в якому грав і Слава Кравцов.

– З "Бургосом" буде важче.

– Не треба забігати наперед. Є мета – перший суперник, готуємося і думаємо тільки про нього. Потім дивитимемося далі. У Лізі чемпіонів немає слабких команд. Туди за красиві очі не потрапляють. Треба налаштовуватися на кожну команду максимально.

– Ти готовий до високої конкуренції у "Київ-Баскеті"?

– Навпаки, це добре. Підписали дуже гарних гравців. Багато хто їх знає з минулого сезону – того самого Хіла, Едвіна… У нас дуже гарна група хлопців. Тепер нам треба об’єднатися на шляху до спільної мети, і думаю, у нас усе вийде.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.