вверх  обратно

Во Львове построят Дворец спорта стоимостью миллиард гривен: уже выделен земельный участок

31.10.2018

Львівські депутати погодили будівництво Палацу спорту та надали під нього земельну ділянку.Під час термінового зібрання, на сесії Львівської міської ради було погоджено рішення щодо будівництва Палацу спорту на Сихові. Вартість усіх будівельних робіт буде становити понад 985 мільйонів гривень. Також львівські депутати виділили під будівництво земельну ділянку площею 1,87 гектара.

За словами керівника юридичного департаменту Львівської міської ради Гелени Пайонкевич, Львів отримав додаткову субвенцію з державного бюджету на зведення спортивного комплексу, загальна сума становить 54 мільйони гривень. Для того, щоб із завершенням бюджетного року кошти не довелося повернути, вирішили терміново оголосити тендер на будівництво Палацу спорту. З переможцем підпишуть угоду та перерахують кошти як аванс. Він розпочне будівництво з наступного року.

Відповідно до рішення львівських депутатів, функції замовника на будівництво Палацу спорту отримав ЛКП "Палац ігрових видів спорту". До 1 листопада має оголосити про проведення процедури закупівлі на будівництво об'єкта.

Також у рішенні було погоджено вартість будівництва Палацу спорту в обсязі 985 364 147 гривень. Під час голосування "за" відповіли 43 депутати. Ці депутати також підтримали надання ЛКП "Палац ігрових видів спорту" земельної ділянки площею 1,87 гектара на проспекті Червоної Калини. Також, згідно з рішенням депутатів, було поповнено статутний капітал ЛКП "Палац ігрових видів спорту" на 13,8 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що спортивний комплекс збудують на Сихові неподалік церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ. Відповідно до проекту, споруда буде мати чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, баскетболу та волейболу, критий басейн для водного поло. З даху споруди облаштують лижні спуски. У спорткомплексі зможуть розміститися 2,5 тисячі відвідувачів.

Источник: news.vash.ua

Добавил: aks700
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.