Кваліфікація Ліги чемпіонів: виліт “Бреогана” та команди Павлова

Кваліфікація Ліги чемпіонів: виліт "Бреогана" та команди Павлова 1 - basket.com.ua

Вісьмома матчами в чотирьох країнах стартувала кваліфікація до основного раунду Ліги чемпіонів. Потішив “Будівельник”, який впевнено здолав чемпіона Швеції “Норрчепінг” 87:51 і тепер з позитивними емоціями готується до наступного суперника – німецького “Бамберга”, який буде більш серйозним випробуванням.

Центральний матч дня відбувся в Белграді, де місцевий “Мерідіан” переграв іспанський “Бреоган”, хоча в третій чверті програвав 34:44, але після цього видав серію 21:3, що забезпечило комфортну перевагу в останній чверті.

В іншому матчі в Белграді відбулось спірне рішення судів в кінцівці. В матчі естонського “Пярну” та австрійського “Суонс Гмунден” за рівного рахунку 80:80 остання атака була у австрійців. Коли здавалось, що гравці “Пярну” перехопили м’яч і зараз організують атаку у відповідь, Сверре Аав втратив м’яч під своїм кільцем і Уральд Кінг приніс команді перемогу. Естонці впевнене, що їх гравець втратив м’яч не без допомоги суперника і там треба було фіксувати фол.

В складі “Пярну” 14 хвилин відіграв Сергій Павлов, який відмітився 5 очками та 6 підбираннями. Ще один українець Вадим Козак всю гру провів на лавці.

Відмітимо також впевнену перемогу “Бенфіки” над косовським “Голден Ігл” 92:67. Португальцям перемогу забезпечили 16 точних три очкових при реалізації 43%. Далі “Бенфіка” зіграє з кіпрським “Керавносом”, а переможець цього матчу у фіналі відбору зіграє з переможцем матчу “Бамберг” – “Будівельник”.