Євробаскет-2022: Іспанія в овертаймі здолала Литву

Євробаскет-2022: Іспанія в овертаймі здолала Литву 1 - basket.com.ua

Збірна Іспанії вийшла в чвертьфінал Євробаскету-2022, обігравши Литву в овертаймі 102:94.

Після рівного початку матчу Іспанія на початку другої чверті отримала перевагу +7, але з цього моменту ініціативою в матчі заволоділи литовці. Ще до кінця чверті вони повели +7, хоча на перерву команди пішли за рахунку 40:45.

У третій чверті Литва вела навіть +11, але в кінцівці іспанці скоротили відставання до тих же 5 очок. Більшість останньої десятихвилинки Литва вела 5-7 очок, але наприкинці Іспанія зрівняла рахунок і вийшла вперед. Литву врятував Браздейкіс, який з сиреною додав м’яч в корзину і перевів гру в овертайм 83:83.

Героєм овертайму став Лоренцо Браун, який набрав 10 очок з 12 командних за 4 перші хвилини. Іспанія вела +7, але останню хвилину команди почали за рахунку 95:94. В атаці Іспанії Лопес-Аростегі не влучив триочковий, литовці підібрали і пішли заробляти перевагу, але Браздейкіс втратив мяч і зробив фол, який судді зарахували неспортивним. Браун забив два штрафних, а далі Віллі Ернангомес забив ще 2 з фолом, реалізувавши потім штрафний. Все це за 19 секунд до кінця. У Литви вже не було часу, щоб врятуватись.

Іспанія – Литва 102:94 ОТ (19:20, 21:25, 23:23, 20:15, 19:11)

Євробаскет-2022: Іспанія в овертаймі здолала Литву 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Іспанія в овертаймі здолала Литву 5 - basket.com.ua