Центровий “Денвер Наггетс” Нікола Йокич набрав 44 очки (12/18 двоочкових, 5/7 триочкових, 5/5 штрафних), 15 підбирань і 5 передач в п’ятому матчі півфіналу Західної конференції НБА проти “Оклахома-Сіті Тандер” (105:112, 2-3 в серії).
Йокич став другим гравцем в історії НБА, який протягом одного розіграшу плей-оф пару разів підкорив статистику 40-15–5. Раніше це робив лише Леброн Джеймс в 2012 році. Нікола також є другим баскетболістом після Рассела Вестбрука з показниками 40-15-5 і 5+ точними триочкових в постсезоні.
При цьому Йокич є першим баскетболістом всіх часів, який в гостьовому матчі плей-офф набрав 40+ очок і 15+ підбирань при істинній точності 80% або краще. Істинна точність – просунутий статистичний показник, що представляє собою міру ефективності і базується на кількості набраних очок за числом володінь, у яких намагалися набрати ці очки.