Лідер “Тімбервулвз” Ентоні Едвардс сподівається, що зірка “Оклахоми” Гілджес-Александер отримає нагороду MVP цього року.
“Він MVP НБА. Його неможливо зупинити. Якщо залишився з ним віч-на-віч, можна здаватися. Просто автоматично дайте йому два очки.
Я не знаю, чи можуть вони знову віддати нагороду MVP Йокичу. Ось чому я сказав би – Шей. Так, він грає як MVP. Він стабільний щовечора. Його команда просто віддає йому м’яч, не замислюючись. Дайте йому м’яч, він зробить свою справу, а ми розберемося з рештою. Мені це подобається. Це неймовірно.
Якщо він продовжить у тому ж дусі, я сподіваюся, що він отримає MVP цього сезону. Чесно кажучи, мені здається, що він мав виграти нагороду і минулого сезону, але зараз він грає так, ніби він збожеволів”, – сказав захисник «Міннесоти».