Жіноча збірна України 3х3 вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи

Жіноча збірна України 3х3 вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи 1 - basket.com.ua

Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла до чвертьфіналу на чемпіонаті Європи.

Наша команда в першій грі групового раунду з рахунком 15:11 перемогла команду Італії. Українки заволоділи перевагою вже на старті гри і контролювали матч протягом всіх 10 хвилин.

В другій грі Україна поступилась Франції з рахунком 11:17. Франція зі старту гри завдяки дальнім влучанням заробила собі комфортну перевагу, що в  підсумку і стало вирішальним. Француженки загалом влучили 5 двохочкових кидків проти одного у України. За виключенням цього компоненту на майданчику була рівна гра.

Таким чином, Україна з другого місця в групі вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи, де 24 серпня зіграє проти переможця групи А – Іспанії.

Італія — Україна 11:15 / Статистика матчу
Україна: Кристина Філевич 8, Анжеліка Ляшко 4, Міріам Уро-Ніле 3, Тетяна Юркевічус

Франція — Україна 17:11 / статистика
Україна: Кристина Філевич 3, Анжеліка Ляшко 4 (1 дальній), Міріам Уро-Ніле 3, Тетяна Юркевічус 1 + 8 підбирань