Названа MVP ОІ в жіночому баскетболі. Завдяки їй США обійшли Китай в загальному медальному заліку 1 - basket.com.ua

Форвард збірної США Ейджа Вілсон визнана MVP олімпійського баскетбольного турніру.

Жіноча збірна США виграла рекордне восьме поспіль золото Олімпіади, здолавши у фінальному матчі Францію (67:66). Вілсон стала найрезультативнішим гравцем фіналу, набравши 21 очко, зробивши 13 підбирань і 4 блок-шоти. Вона завершила турнір з показниками 18,7 очка, 10,2 підбирання, 1,8 передачі, 1,5 перехоплення та 2,7 блок-шота за матч при 59,2% з гри.

Завдяки перемозі в жіночому баскетболі США вийшли на перше місце у загальнокомандному медальному заліку (40 золотих, 44 срібних, 42 бронзові медалі) і виграли Олімпіаду в Парижі, а Китай перемістився на друге місце (40-27-24). До матчу баскетболісток Китай лідирував з перевагою в одне золото, але в результаті поступився американцям за кількістю срібних і бронзових нагород.