Визначились учасники плей-оф Аматорської Ліги Монстрів сезону 2023/24

Визначились учасники плей-оф Аматорської Ліги Монстрів сезону 2023/24 1 - basket.com.ua

Починаючи з 2011 року, цього року вже втринадцяте грається один з найпочесніших аматорських турнірів — Ліга Монстрів. За цей період в турнірі перемагали команди:

Політехнік — 1 раз    (2014)

Цьогорічній турнір на попередньому етапі пройшов у 3 кола. Перші 3 команди (НБУ-UDави, Бродяги, НОТС) визначились за кілька турів до завершення попереднього етапу.

Остання — четверта — путівка до плей-оф була визначена у поєдинку Шамани — Дим. Три чверті перемагали Шамани, вели у рахунку 34:21. У напруженій, драматичній боротьби у відновленому спортзалі Авангард перемогли гравці команди Дим 73:65.

Надалі у півфіналах до двох перемог зустрінуться: НБУ-UDави (1) – Дим (4) та Бродяги (2) – НОТС (3)

Перші півфінальні ігри пройдуть 13 березня о 19:00 у столичному Палаці Спорту. У фіналі переможці півфіналів будуть визначати чемпіона Ліги Монстрів у турнірі до 3 перемог.

Повну статистику дивіться тут. Трансляції матчів можна буде подивитись в прямому ефірі.