Гарячий матч “Брукліна” з “Філадельфією”: два гравці вилучені, Ембіід отримав неспортивний фол

Гарячий матч "Брукліна" з "Філадельфією": два гравці вилучені, Ембіід отримав неспортивний фол 1 - basket.com.ua

“Філадельфія” виграла у “Брукліна” виїзний матч серії першого раунду плейоф НБА 102:97 і повела в рахунку 3:0.

Втім, матч видався бойовим з великою кількістю непростих для рефері рішень.

Зіркового захисника “Філадельфії” Джеймса Хардена вилучили з майданчика в третій чверті матчу.

Хардена видалили за удар Ройса О’Ніла у пах, коли гравець “Сіксерс” володів м’ячем і пішов у прохід.

Харден встиг відіграти 29 хвилин, набравши 21 очко, 5 підбирань та 4 передач.

Центровий “Брукліна” Нік Клекстон був вилучений у четвертій чверті.

Клекстон провокаційно повівся до лідера суперника Джоела Ембіїда після данка, за що отримав другий технічний фол.

Нік набрав 18 очок, 4 підбирання та 2 передачі.

Перше зауваження Клекстон виписали за конфлікт з тим самим Ембіїдом. На перших хвилинах матчу Клекстон став переступати через Ембіїда після данку, гравець “Сіксерс” у цей момент вдарив опонента ногою.

Після перегляду повтору судді покарали Клекстона технічним зауваженням за переступ, а Ембіїду виписали неспортивний фол першого ступеня, що дало йому можливість продовжити гру.

Ембіїд набрав 14 очок та 10 підбирань, а також відзначився важливим блок-шотом на останніх секундах.